Contact

Voor al je vragen, feitjes, weetjes, zin en onzin! Stuur een mailtje richting bestuur dan kan het bestuur zo snel mogelijk reageren!

bestuur@eswvweth.nl

Het huidige bestuur bestaat uit vijf leden:

Voorzitter:
Dries van Leeuwen
+31612879242 Voorzitter@eswvweth.nl
Secretaris:
Marleen Luijten
+31613641560 Secretaris@eswvweth.nl
Penningmeester:
Hugo de Fraiture
+31618998778 Penningmeester@eswvweth.nl
Vicevoorzitter:
Tom van der Put 
+31612512222 vicevoorzitter@eswvweth.nl
Commissaris Externe en Interne betrekkingen: Helena Mossel +31638923454 PRcommissaris@eswvweth.nl

O.L. Vrouwenstraat 1
5612 AW Eindhoven
K.v.K. Eindhoven nr. 40.23.80.30

IBAN: NL74INGB0002738453 t.n.v. ESWV WETH

Of kijk voor meer informatie op onze Facebook: https://www.facebook.com/ESWVWETH/